Easy Language Center

Kurs języka włoskiego Opole

Język włoski – językiem kuchni i miłości.

Kursy jęzuka włoskiego falga Język włoski słynie na całym świecie jako język miłości i kulinariów. Dzieje się tak nie bez przyczyny, ponieważ Włosi to naród obdarzony niezwykłym temperamentem, których kuchnia z królującym makaronem i sałatkami znana jest na całym świecie. Jeśli chcesz przeżyć przygodę swojego życia, oddać się szalonej i namiętnej miłości oraz stać się ekspertem w rozumieniu wszystkich obcobrzmiących nazw w menu niemal każdej restauracji – proponujemy kursy języka  włoskiego w Opolu.

 

Włochy to kolebka kultury i sztuki, a język włoski już od wieków stanowi narzędzie porozumiewania się artystów, kupców i handlarzy przybywających tłumnie do tego kraju. Włochy od zawsze serdecznie witają rzesze turystów szczycą się wielowiekowymi zabytkami oraz legendarnymi miastami jak Rzym, Neapol czy Sycylia. Włosi słyną ze swej otwartości, zabawnego usposobienia oraz niepohamowanego temperamentu, dlatego każdy przybywający tu turysta czuje się jak u siebie, mimochodem zapamiętując najczęściej spotykane w języku włoskim wyrażenia. Niejednokrotnie wystarczy usystematyzować posiadaną już wiedzę poprzez korepetycje włoskiego. Dla tych, którzy marzą o odkrywaniu kultury włoskiej w oryginale proponujemy podstawowe lub zaawansowane kursy włoskiego Opole, gdzie nauka włoskiego (Opole) jest łatwa, przyjemna i niezwykle efektywna.

Czy włoski jest łatwy w opanowaniu?

Włoski jest niezwykle łatwym do nauczenia językiem. Nie spotkamy tu deklinacji rzeczownika, jak jest w naszym rodzimym języku, formy pytającej nie tworzymy za pomocą inwersji, a tylko zmieniając intonację wypowiedzi, nie ma tu także często niezrozumiałego rodzaju nijakiego, ponieważ włoski wyróżnia tylko rodzaj męski oraz żeński. No i jeden z najważniejszych argumentów, włoski odznacza się bardzo łatwą wymową, wystarczy opanować kilka prostych zasad, a będziemy potrafili odczytać każde, nawet nieznane nam wcześniej słówko. Język włoski jest śpiewny i melodyjny, przyjemnie jest się w niego wsłuchiwać, a jeszcze przyjemniej postarać się go opanować, co z łatwością zapewni nam szkoła ELC, której część oferty stanowi włoski.


Jeśli wciąż się wahasz...

Jeśli trudno jest podjąć decyzje, którego języka warto się uczyć, to odpowiedź jest bardzo prosta – nauka włoskiego Opole. Chyba żaden kraj na świecie nie jest tak przyjemny i otwarty dla turystów, i żaden nie może poszczycić się tak bogatą kulturą. Dużo przyjemniejsze jest odkrywanie Włoch posługując się językiem włoskim choćby w stopniu komunikatywnym. Szkoła ELC oferuje kursy włoskiego Opole dla każdej grupy wiekowej na wszystkich poziomach zaawansowania. Nauka włoskiego Opole odbywa się w niewielkich grupach oraz w systemie indywidualnym. Szkoła oferuje także korepetycje włoski Opole, tym, którzy chcą poprawić własną znajomość języka. Ponad 65 milionów ludzi posługuje się włoskim, warto poszerzyć grono pasjonatów tego niezwykle brzmiącego języka.

 

NOWOŚĆ! Kursy języka włoskiego METODĄ BEZPOŚREDNIĄ rozwijającą przede wszystkim umiejętność rozumienia i mówienia w j. włoskim - UCZ SIĘ WŁOSKIEGO 4 RAZY SZYBCIEJ!