Easy Language Center

Kursy języka francuskiego w Opolu - Szkoła ELC !

 

Czy każdy może uczyć się języka francuskiego?

Kursy języka francuskiego w Opolu Ależ oczywiście! Język francuski wydaje się być niezwykle trudny, ze względu na specyfikę intonacji i akcentu jaki odróżnia go od innych. Z pewnością wymaga opanowania prawidłowych zasad wymowy, ale z odrobiną zaangażowania łatwo tego dokonać. Warto poświęcić trochę czasu na osłuchanie się z językiem, a wówczas nie będzie sprawiał żadnych problemów. Nauka języka francuskiego w szkole ELC w Opolu jest łatwa i przyjemna, każdemu, nawet tym, którzy nie posiadają wrodzonych umiejętności językowych sprawi dużo radości.

Francuski jest wciąż jednym z powszechniejszych języków w Europie, ze względu na stabilną sytuację Francji na arenie międzynarodowej oraz wysoki poziom zamożności tego kraju. Stanowi ponadto jeden z oficjalnych języków Unii Europejskiej oraz wielu innych szanowanych organizacji jak ONZ, NATO czy Międzynarodowy Komitet Europejski. Biegła znajomość tego języka jest niewątpliwie kluczem do zdobywania kariery w instytucjach publicznych wielu krajów. Językiem francuskim posługują się nie tylko obywatele Francji, ale także 32 innych państw, gdzie jest to oficjalne narzędzie służące do porozumiewania się. Szacuje się, że po francusku mówi 200 milionów osób zamieszkujących pięć kontynentów świata.

Do ponad 150 milionów serwisów internetowych dostaniesz się tylko i wyłącznie ze znajomością języka francuskiego. Czy widzisz, jak wiele możesz stracić i jak dużo może Cię ominąć bez przyjemności biegłego posługiwania się tym coraz popularniejszym językiem?

Co jeszcze możesz zyskasz mówiąc po francusku?

Francja oferuje szerokie możliwości kształcenia i otwiera drogę do kariery tym, którzy zapragnął pobierać tam naukę. To jeden z pięciu krajów na świecie, który może poszczycić się najwyższą liczbą studentów. Co roku rzesze głodnych wiedzy młodych ludzi przybywają do Francji by pobierać tu staranna edukację. Warunkiem jest biegła znajomość języka.

Wybierając Francję na miejsce wakacyjnego urlopu, dobrze jest znać francuski choćby w stopniu komunikatywnym, ponieważ lokalni obywatele niechętnie porozumiewają się w innych językach. Francję co roku odwiedza ponad 75 milionów turystów, miło byłoby dołączyć do tej pokaźnej liczby amatorów „żabich udek”.

Znajomość języka francuskiego może ułatwić zdobywanie pracy także w naszym kraju, ponieważ Francja jest najpokaźniejszym inwestorem na polskim rynku, a od 2008 roku chętnie zaprasza Polaków do pracy na terenie własnego kraju.

Kursy francuskiego - jak efektywnie uczyć się języka?

Proponujemy naukę jęyka francuskiego w szkole ELC w Opolu , która zmobilizuje do efektywnej i przyjemnej pracy w opanowywaniu tego niezwykle brzmiącego języka. Kursy francuskiego to jedyny i niezawodny sposób szybkiej i ambitnej nauki. Szkoła naucza języka na wszystkich poziomach zaawansowania, organizując kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Korepetycje francuskiego Opole pomogą utrwalić i usystematyzować wiedzę zdobytą w szkole. Szybka i efektywna nauka francuskiego Opole - tylko w szkole ELC.

NOWOŚĆ! Kursy języka francuskiego METODĄ BEZPOŚREDNIĄ rozwijającą przede wszystkim umiejętność rozumienia i mówienia w j. francuskim - UCZ SIĘ FRANCUSKIEGO 4 RAZY SZYBCIEJ!

Sprawdź Kursy języka francukiego w Opolu, skontaktuj się z nami, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.