Easy Language Center

Kursy języka angielskiego w Opolu


Dopasowane do Twoich potrzeb

Korepetycje i kursy w naszej szkole od wielu lat cieszą się dużą popularnością i zainteresowaniem. Doświadczenie, skuteczne metody nauczania, zajęcia prowadzone z pasją i pełnym zaangażowaniem to tylko niektóre z naszych atutów.

W ramach szkolenia z języka angielskiego gwarantujemy:

- zajęcia w przyjemnej i motywującej atmosferze
- dodatkowe materiały i pomoce urozmaicające zajęcia
- skuteczne metody nauczania jak: Callan czy Talking Kids
- szkolenia na wszystkich poziomach zaawansowania
- kursy grupowe tworzone pod kątem umiejętności językowych i wieku
- kursy indywidualne, grupowe i specjalistyczne
- testy pisemne i ustne określające poziom i umiejętności komunikacyjne
- certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę na zakończenie kursu

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, koniecznie skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania. – KONTAKT

 

Czy warto jeszcze uczyć się angielskiego?

Kurs języka angielskiego w OpoluPostawione powyżej pytanie jest tylko retoryczne, odpowiedź narzuca się sama! Językiem angielskim posługuje się wciąż ponad 320 mln ludzi na świecie. Dla porównania, język polski jest narzędziem porozumiewania się dla zaledwie 50 mln osób. Język angielski plasuje się na czwartym miejscu pod względem komunikacji. Daje możliwość kontaktów między narodami, jest niezbędny podczas nawiązywania interesów i handlowej współpracy.

Język angielski stanowi też język nauki. Masa najważniejszych publikacji powstaje w języku angielskim, jego znajomość jest podstawowym warunkiem pokonywania szczebli naukowej kariery, otwiera dostęp do świata wiedzy i odkryć. Wielkie konstrukcje czy cuda współczesnej inżynierii nigdy nie powstałyby bez jego udziału.

Angielski jest ponadto językiem sztuki, łączy pokolenia artystów, jest istotnym elementem powstawania scenariuszy, wielkich kinowych ekranizacji. Jest w końcu językiem turystyki, jego znajomość ułatwia nam kupno biletu na pociąg w niemal każdym państwie na świecie. Posługując się choćby w małym stopniu językiem angielskim, możemy mieć pewność, że nie zgubimy drogi w gąszczu labiryntów obcych miast.

Język angielski jest pomostem łączącym ludzi całego globu i ułatwia międzyludzkie relacje. To już nie tylko język, a odkrycie, jest niczym pigułka, której połknięcie uruchomi w nas mechanizm zrozumienia i komunikacji. Znajomość języka angielskiego to po prostu pomysł na życie.

 

Jak opanować język angielski?

Zalewa nas dziś wielość dostępnych na rynku kursów, które same w sobie nie są kluczem do sukcesu! Należy znaleźć najlepszy dla siebie sposób, biorąc pod uwagę cechy charakterologiczne, możliwości czasowe, pamięć, metodę zapamiętywania słów i gramatyki.

Szkoła językowa ELC oferuje kurs angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Nie musisz zaczynać od zera jeśli opanowałeś już podstawy. Wolisz uczyć się sam? Zaproponujemy ci kurs indywidualny, prywatne lekcje z profesjonalnym nauczycielem, który dostosuje tryb nauki do twoich umiejętności.

A może motywują cię inni, lubisz porównywać swoje osiągnięcia z sąsiadem z ławki – zapisz się na kurs do grupy odpowiadającej twojemu poziomowi wiedzy. Nie musisz uczyć się słownictwa medycznego czy biznesowego jeśli wybierasz się do Wielkiej Brytanii na wakacje. Zaproponujemy kurs, którego program skoncentrowany jest na zapamiętaniu najbardziej powszechnego słownictwa, mniej oficjalnego, a gramatyka ogranicza się do potrzeb prostej komunikacji.

Kursu językowe dla dorosłych

O metodzie Callana  4 razy szybciej = 4 razy taniej.Kursy metodą Callana

Uczymy angielskiego popularną i jedną z najefektywniejszych metod - Callana! Kurs nastawiony jest na ciągłą komunikację, zapamiętywanie słownictwa i gramatyki bez regułek czy wykonywania zbędnych ćwiczeń pisemnych. Dzięki metodzie Callana opanujesz język cztery razy szybciej niż tradycyjnie, a Certyfikat Cambridge First otrzymasz już po 160 godzinach nauki. Efekty osiąga się dzięki uczestnictwu w niewielkich, kilkuosobowych grupach i ciągłej konwersacji z nauczycielem oraz uczestnikami kursu. To jeden z najlepszych sposobów umożliwiających biegłe opanowanie języka. więcej

 

Kursy językowe dla dzieci

Kursu językowe dla dzieci W Opolu Talking KidsTalking Kids jest nowoczesną i wyjątkowo skuteczną metodą nauki języka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym i z młodszych klas szkół podstawowych. Lekcje zostały skonstruowane w taki sposób by maksymalnie wykorzystać możliwości poznawcze i percepcyjne dzieci. Sama nauka na zajęciach uzupełniona jest o dodatkowe materiały w postaci podręczników i nagrań, z których dzieci korzystają w domu co pozwala utrwalić nabyte na zajęciach umiejętności.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące kursów języka angielskiego.